Oferta

Kompleksowe rozwiązania z zakresu Information & Communication Technologies oraz cyberbezpieczeństwa dla Twojego biznesu. Możesz liczyć na rzetelny audyt, zakup, instalację i konfigurację potrzebnego sprzętu oraz oprogramowania, a także eksperckie wsparcie na każdym etapie.
● OF/02
Wybierz rozwiązania od najlepszych

Poznaj ludzi, dzięki którym Twoje systemy  mogą nareszcie być bezpieczne

Dostarczamy rozwiązania na miarę wszystkich Twoich wyzwań.

ICT oznacza technologie informacyjno-telekomunikacyjne, które gromadzą, przetwarzają i przesyłają informacje elektroniczne. To bardziej rozbudowane pojęcie niż tradycyjne IT (technologie informatyczne), związane wyłącznie z komputerami i oprogramowaniem. ICT Future to kompleksowe rozwiązania z zakresu Information&Communication Technologies oraz cyberbezpieczeństwa dla Twojego biznesu. Możesz liczyć na rzetelny audyt, zakup, instalację i konfigurację potrzebnego sprzętu oraz oprogramowania, a także eksperckie wsparcie na każdym etapie.

● OF/03
5 faktów o ICT Future
Redundantna sieć światłowodowa

Dysponujemy redundantną siecią światłowodową w topologii ringu 40 Gb oraz częstotliwościami radiowymi, pozwalającymi na transmisję w pasmach koncesjonowanych. Posiadamy status LIR w RIPE. Umożliwiamy korzystanie z naszych zasobów adresacji IP PI.

Bezpieczne sieci VPN w całej Europie

Współpracujemy z ogólnopolskimi i międzynarodowymi operatorami, zestawiając usługi bezpiecznych sieci VPN na obszarze całej Europy. Projektujemy, budujemy i utrzymujemy sieci firmowe, serwerownie oraz zaawansowane środowiska wirtualne.

Autorski mechanizm eliminacji ataków DDOS

Zaprojektowaliśmy innowacyjne rozwiązanie Business Develop BGP, zapewniające pełną redundancję infrastruktury sieciowej oraz dostępowej. Wdrożyliśmy też własny mechanizm eliminacji skutków ataków DDOS (distributed denial of service), między innymi poprzez mechanizm BGP Blackholing, w oparciu o CISCO IOS Internetwork Operating System.

Audytujemy, wdrażamy, szkolimy

Szkolimy, edukujemy i budujemy świadomość bezpiecznego zachowania w sieci. Wykonujemy testy i audyty penetracyjne, wprowadzamy zabezpieczenia sprzętowe, wdrażamy politykę bezpieczeństwa. Prowadzimy aktywny monitoring bezpieczeństwa zasobów klienta w trybie 24/7 w ramach zaawansowanego Security Operations Center.

Poziom niezawodności TIER 3

W dwóch wrocławskich Data Center umożliwiamy kolokację sprzętu oraz usługi w chmurze, na poziomie niezawodności TIER 3.

0

lat doświadczenia w branży


0

+

stałych, wymagających klientów

0

data center
w standardzie
TIER 3

+

0

kilometrów sieci światłowodowych

Zdjęcie budynku ICT

Wrocławskie korzenie, europejski zasięg.

Historia ICT Future rozpoczęła się w stolicy Dolnego Śląska. Dziś jakość naszych działań doceniają klienci z całej Europy.Nasza oferta skierowana jest do szerokiego spektrum klientów - od średnich i dużych przedsiębiorstw, po kluczowe dla bezpieczeństwa i funkcjonowania kraju podmioty. Rozumiemy, że każda organizacja stoi przed unikalnymi wyzwaniami, dlatego podchodzimy do naszych klientów z maksymalną uważnością. Nasz proces rozpoczyna się od głębokiej analizy sytuacji, przez co jesteśmy w stanie zdefiniować potencjalne zagrożenia i opracować indywidualnie dostosowane plany działania. Implementujemy rozwiązania, które nie tylko odpowiadają bieżącym potrzebom, ale również przewidują i minimalizują przyszłe ryzyka.

01.

Partnerskie podejście

Obsługujemy zarówno średnie oraz duże firmy, jak i podmioty o strategicznym znaczeniu dla funkcjonowania kraju. Do każdego klienta podchodzimy z uważnością: dokładnie analizujemy sytuację, definiujemy potencjalne zagrożenia, opracowujemy indywidualny plan działań oraz wdrażamy skuteczne rozwiązania.

02.

Europejski zasięg

Tworzymy usługi bezpiecznych sieci VPN we współpracy z operatorami z Polski i z zagranicy, obejmując obszar całej Europy. Dzięki temu możesz korzystać ze spójnej infrastruktury oraz szybkiego i stabilnego dostępu do Internetu w różnych lokalizacjach.