Portfolio

Nasze doświadczenie to więcej niż tylko lista osiągnięć, ale także opowieść o współpracy i zaufaniu. Za każdym sukcesem, stoi niezwykła praca ludzi, którzy są kluczowym elementem każdego udanego projektu.
● PO/01
Portfolio

Zobacz, co mówią nasi klienci 
o współpracy z nami

Za każdym zrealizowanym projektem stoi grupa ludzi.

W gronie zadowolonych klientów ICT Future znajdują się biznesy z różnorodnych branż, instytucje kultury oraz jednostki administracyjne. Ofertę kierujemy głównie do średnich i dużych firm, a także podmiotów o strategicznym znaczeniu dla Państwa, takich jak szpitale oraz ośrodki medyczne, przedsiębiorstwa komunalne czy instytucje finansowe. Ważną gałęzią naszej działalności jest także sektor firm IT.

Teatr Muzyczny Capitol Wrocław

DAWG - Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej

Radio Wrocław

Synexus

Podczas długoletniej współpracy ICT Future dała się poznać jako profesjonalny i niezawodny partner, który pomaga nam realizować nasze cele biznesowe przy zachowaniu najwyższych standardów technicznych.

MoreFromIT

Po wykonaniu odpowiedniego reaserch'u, zbadaniu międzygalaktycznego rynku IT, wybraliśmy załogę ICT Future do zbudowania informatycznego zaplecza dla naszej ekipy.

Wrocławski Park Technologiczny

Stosujemy najlepsze, sprawdzone i profesjonalne rozwiązania telekomunikacyje, współpracując z firmą ICT Future, którą wybraliśmy jako zaufanego partnera biznesowego.

SmartLunch

Oferta firmy ICT Future jest zdecydowanie godna polecenia. Dzięki dużemu wachlarzowi rozwiązań, przedsiębiorstwo jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta.

Tungaloy Corporation

Dzięki ICT Future zapomnieliśmy o problemach z łączem internetowym, doborem sprzętu IT oraz jego serwisem.

Yoo-Jin Ims. Poland

Rekomendujemy firmę ICT Future, jako solidnego i terminowego wykonawcy.

ASB Poland

Osobiście, pragnę również podkreślić otwartość, indywidualne podejście oraz zaangażowanie zespołu ICT Future, na każdym z etapów naszej współpracy.

CCA Europe.pl

Przez cały dotychczasowy okres współpracy jakość usług stała na bardzo wysokim poziomie co w znaczący sposób pomagało w realizacji naszych projektów.

City Parking Group

Na szczególną uwagę zasługuje indywidualne podejście do Klienta, bezpośredni kontakt z działem technicznym oraz zaangażowanie w realizację projektu.

Empirica

Biorąc pod uwagę całościowy przebieg projektu, polecamy ICT Future jako kompetentnego integratora rozwiązań telekomunikacyjnych.

GetHero

Zaangażowanie pracowników ICT Future oraz proponowane rozwiązania spełniają oczekiwania, które stawiamy naszym biznesowym partnerom.

NG Engineering Group

Jesteśmy zadowoleni, ze współpracy z firmą ICT Future oraz cenimy sobie bezpośredni kontakt z opiekunem handlowym oraz inżynierami.

PCC Polska

Cieszym się, że PCC Polska Sp. z o.o. jest pod tak dobrą opieką teleinformatyczną.

PLAY

Obecny sposób świadczenia usługi przebiega wzorowo.

3XA

Poszukując wciąż nowych i niestandardowych rozwiązań w każdej dziedzinie, natrafiliśmy na firmę ICT Future dla której niemożliwe jest możliwe.

IKSAiP

Bez obaw możemy polecić współpracę z operatorem ICT Future firmom, które poszukują partnera z elastycznym podejściem do oczekiwań klienta.

DOT - Dolnośląska Organizacja Turystyczna

Nasze Stowarzyszenie korzystało z usług różnych dostawców rozwiązań telekomunikacyjnych, jednak to współpraca z ICT Future układa nam się najlepiej, dlatego jesteśmy juz razem kilka lat.

Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej

Polecamy ICT Future jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Wrocławskie Inwestycje

Zespół ICT Future to grupa otwartych, entuzjastycznie nastawionych ludzi cechujących się profesjonalizmem, którzy zawsze chętnie służą pomocą.

Wrocławski Teatr Pantomimy

Możemy polecić ICT Future jako profesjonalnego i otwartego partnera, któremu zależy na wspieraniu instutucji kultury w naszym mieście.

Wrocławski Teatr Współczesny

Cudownie grają - można powiedzieć swoją drugoplanową rolę - często niezauważani i niedocenani ale niezbędni.

Fundacja Dziedzictwa Archeologicznego

Współpracę z ICT Future możemy polecić wszystkim, którzy oczekują indywidualnego i projektowego podejścia oraz bezpośredniego i szybkiego kontaktu.

ASSET Lubczyński, Sokolik

Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego tematu, bardzo dobry kontakt z inżynierami oraz sprawne i terminowe realizowanie powierzonych zadań.

Brand Garden M.Głowacka, A. Pawłowska

Komunikacja z klientem, szybkość działania i sprawny montaż są godne podziwu.

Deviniti

Na każdym etapie od momentu negocjacji do uruchomienia usługi czuliśmy, że mamy do czynienia z profesjonalistami.

Crem

Zaprzyjaźnione firmy już skorzystały z naszej rekomendacji, więc nie pozostaje nam nic innego jak polecić ICT Future kolejnym osobom.

EkoCatering

Firma ICT Future dała się poznać jako rzetelny, ale również bardzo elastyczny partner, z pewnością godny polecenia.

iCenter

Indywidualne podejście do klienta i sprawne reagowanie na jego potrzeby z pewnością zasługuje, aby polecić ICT Future jako partnera biznesowego firmom, którym zależy na wysokiej jakości świadczonych usług oraz profesjonalnej obsłudze.

KSSP Kuryło Sudolski Szrek

Z przyjemnością udzielamy rekomendacji ICT Future - firmie, z którą naprawdę warto współpracować.

MSERWIS

Chcąc oferować stabilne i wydajne usługi na partnerów biznesowych wybieramy firmy z doświadczeniem, stabilnością ale przede wszystkim potencjałem rozwojowym.

NRF Nowoczesne Rozwiązania Finansowe

Stabiność pracy łącza, oraz rzetelna obsługa opiekuna handlowego i technicznego, zasługują na polecenie ICT Future, jako sprawdzonego partnera w biznesie.

Presscom

Wart podkreślenia jest pełen profesjonalizm w obsłudze naszej firmy przez ICT Future Sp. z o.o. na wszystkich etapach: doboru rozwiązania, instalacji i obsługi posprzedażowej.

PONAR Wadowice

Całość prac przez ICT Future została wykonana z należytą starannością bez zastrzeżeń z naszej strony.

Right Information

Z całą pewnością możemy polecić ICT Future Sp. z o.o. jako solidnego partnera biznesowego firmom, którym zależy na wysokiej jakości świadcznych usług oraz profesjonalnym i indywidualnym podejściu do klienta.

WEKTORY Józef Białek

Cała Firma Wktory Józef Białek jednogłośnie mówi - jesteśmy zadowoleni.

Telic AG

Zaspół ICT Future dobrze sprawdził się w pracy zespołowej w międzynarodowym środowisku.

Przedsiębiorstwo Vonart

Sprawna realizacja i jakość świadczonych usług potwierdza wysokie kwalifikacje oraz profesjonalizm pracowników firmt ICT Future.

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

Fundacja Olgi Tokarczuk

Brand24

Jedną z podstaw naszej działalności operacyjnej jest niezawodny dostęp do sieci internet dla naszych pracowników i w tej kwestii zaufaliśmy wrocławskiej firmie ICT Future jako sprawdzonemu i profesjonalnemu dostawcy rozwiązań teleinformatycznych.

Euvic IT

Polecamy ICT Future jako wiarygodnego partnera w realizacji zaawansowanych technologicznie projektów w oparciu o indywidualne podejście, otwartość oraz doskonałą komunikację na poziomie handlowym oraz dialogu technicznego.

DOMUS

Dotychczasowe doświadczenia we współpracy pozwalają nam ocenić firmę ICT Future Sp. z o.o. jako rzetelną i wiarygodną oraz szybko reagującą na potrzeby Klienta.

Hemolens Diagnostics

Architektura rozwiązania zaproponowana przez specjalistów oparta o klaster urządzeń sieciowych oraz wykorzystanie zalet protokołu BGP pozwoliła na wydajną i efektywną transmisję danych pomiędzy placówkami.

DAWG - Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej

Szkolenie, pod tytułem "Cyberbezpieczny Pracownik", dostarczyło nam nie tylko solidnej dawki wiedzy na temat zagrożeń związanych z korzystaniem z internetu, ale także umożliwiło elastyczność w procesie nauki.

Accesto

Dzięki niezawodnej usłudze możemy z pełnym zaufaniem rozwijać nasz biznes i osiągać zamierzone cele.

KARR- Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego

KARR S.A wysoko ocenia przydatność szkolenia pod kątem zwięszenia poziomu świadomości pracowników, co bezpośrednio wpływa na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w całej organizacji.

arrow right arrow right