O nas

Poznaj zespół ICT Future. To pasjonaci z bogatym doświadczeniem i wiedzą z zakresu telekomunikacji, sieci i cyberbezpieczeństwa.
arrow right arrow right
Praca w ICT Future
Praca w ICT Future
Praca w ICT Future
Praca w ICT Future
Praca w ICT Future
Praca w ICT Future
● ON/01
Wartości, w które wierzymy

Integracja, klientocentryczność, kompetencje – to główne filary naszej działalności. Wierzymy w partnerską komunikację oraz ludzkie podejście do procesów technologicznych.

● ON/02
Nasz zespół

Dowiedz się, kto za tym stoi

Przyszłość zaczyna się od jednej decyzji.

Tak też z jednej decyzji narodziła się firma ICT Future, której misją było nie tylko dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, lecz także tworzenie solidnych fundamentów opartych na ludziach. Dzisiaj, po ośmiu latach nieustannego rozwoju, możemy z dumą podkreślić, że nasza firma stała się cenionym liderem w dziedzinie IT. Oto nasza kadra zarządzająca, którzy odpowiadają za fundamentalny rozwój firmy oraz realizację wizji przyszłości.

Zajmuje się analizą nowych trendów technologicznych i wyzwań współczesnego cyfrowego świata. Jego pasją jest odkrywanie tajemnic wirtualnych przestrzeni, zabezpieczanie danych oraz promowanie świadomego korzystania z technologii. Prywatnie pasjonują go biegi górskie, sztuki walki, literatura i gra na gitarze.

Tomasz Bukowski
Tomasz Bukowski
Founder, CEO

W ICT Future odpowiadam za wszelkie kwestie administracyjne i organizacyjne, a także rekrutację. Dbam o to, by nasze działania były zgodne z procedurami oraz przepływ informacji wewnątrz firmy odbywał się w prawidłowy sposób. Po godzinach z przyjemnością poświęcam swój czas na pieczenie ciast, a w wolnych chwilach chętnie sięgam po książę z gatunku thriller lub kryminał, choć romansem lub książką obyczajową też nie pogardzę. Od niedawna spełniam się również w roli mamy.

Magdalena Dłubakowska
Magdalena Dłubakowska
COO
Elżbieta Bukowska

W firmie zajmuje się finansami, zarządzaniem budżetem, rozliczeniami z kontrahentami oraz wspieraniem zarządu w podejmowaniu strategicznych decyzji finansowych. Prywatnie lubi podróżować i amatorsko uprawiać sport. Jest także autorką 2 blogów: kulinarnego i podróżniczego.

Elżbieta Bukowska
CFO, prokurent

Od ponad 15 lat dostarcza rozwiązania swoim klientom. Pracował nad wieloma projektami jako główny architekt i kierownik realizacji w zakresie usług telekomunikacji i produktów security. Jest ekspertem w definiowaniu architektury z naciskiem na orientację usług, optymalizację i integrację.

Wojciech Piśniak
Wojciech Piśniak
CTO

Poznaj zespół naszych specjalistów

W świecie, gdzie każde zabezpieczenie, a także każdy sukces w ochronie danych, opiera się na czymś więcej niż tylko zaawansowanych technologiach.

ICT Future zawsze stawia na ludzi. To wspólna praca, wzajemne zaufanie i zaangażowanie naszego zespołu stanowią kluczową siłę napędową naszych osiągnięć.Nasze sukcesy w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego to nie tylko efektywna implementacja rozwiązań, ale także historia udanej współpracy z profesjonalistami, którzy są kluczowymi architektami bezpieczeństwa cyfrowego. Osiągnęliśmy ponad 1280 projektów w różnych branżach, co potwierdza naszą zdolność dostosowywania się do zróżnicowanych potrzeb klientów i skuteczność naszych rozwiązań.

arrow right arrow right
Magdalena Samburska

Od 2018 roku jest wsparciem dla zarządu i pracowników. Współpracuje z operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie administracyjnym i handlowym. Zajmuje się przygotowaniem danych  o istniejącej infrastrukturze technicznej firmy dla UKE. Prywatnie spełnia się jako mama oraz miłośniczka czworonożnych futrzaków.

Magdalena Samburska
Office Manager

Posiada ponad 17-letnie doświadczenie w branży IT, w tym 10 lat w środowisku międzynarodowym. Jako kierownik projektów w ICT Future dba o zapewnienie bezpiecznego i stabilnego środowiska IT, odpowiadającego potrzebom biznesu. Jego pasje w czasie wolnym to sport i dobre kino.

Sławomir Bednarek
Sławomir Bednarek
Business Development Manager
Małgorzata Chocaj

Zarządzanie, koordynacja i organizacja pracy biura to zadania, które wykonuje na co dzień w ICT Future. Prywatnie entuzjastka górskich wędrówek, czarnej kawy, sauny i swojego psa.

Małgorzata Chocaj
Specjalista ds. administracyjno-operacyjnych
Karol Drozdowski

Zajmuje się zarządzaniem, konfiguracją, utrzymaniem i zabezpieczaniem systemów informatycznych oraz wspiera prace nad rozwojem sieci telekomunikacyjnych. Prywatnie interesuje się elektroniką, majsterkowaniem oraz testowaniem nowych przepisów kulinarnych.

Karol Drozdowski
System Administrator
Tomasz Perucki

Dba o budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi, którym oferuje rozwiązania dopasowane do potrzeb. Do jego zadań należą m.in.: analiza potrzeb, negocjowanie warunków współpracy oraz monitorowanie satysfakcji klientów. Prywatnie interesuje się żeglarstwem i kryptowalutami.

Tomasz Perucki
Business Manager
Wojciech Lewandowski

Zajmuje się analizą nowych trendów technologicznych i wyzwań współczesnego cyfrowego świata. Jego pasją jest odkrywanie tajemnic wirtualnych przestrzeni, zabezpieczanie danych oraz promowanie świadomego korzystania z technologii. Prywatnie pasjonują go biegi górskie, sztuki walki, literatura i gra na gitarze.

Wojciech Lewandowski
Business Development Manager
● ON/03
Dołącz do nas
Praca w ICT Future
Praca w ICT Future

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe talenty i chętnie przyjmujemy aplikacje od osób z pasją i zaangażowaniem. Jeśli masz ochotę dołączyć do naszego zespołu i podjąć nowe wyzwania, śmiało prześlij nam swoje CV. Niezależnie od tego, czy aktualnie mamy otwarte stanowiska, doceniamy inicjatywę i chęć współpracy.

Aplikuj już teraz: rekrutacja@ictfuture.pl