Integrujemy technologie komunikacyjne z bezpieczeństwem

ICT Future to kompleksowe rozwiązania z zakresu Information & Communication Technologies oraz cyberbezpieczeństwa dla Twojego biznesu. Zobacz jak możemy wesprzeć Twoją firmę.
● ST/01
Kompetencje ICT FUTURE
Ikona - Technologie TelekomunikacyjneIkona CyberbezpieczeństwoIkona Data CenterIkona SzkoleniaIkona Projekty Indywidualne
(01)
(02)
(03)
(04)
(05)

(01)  Technologie telekomunikacyjne

white arrow right
Ikona Technologie Komunikacyjne

Działaj efektywnie dzięki sprawnej komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej. Postaw na niezawodny dostęp do Internetu i solidną infrastrukturę telekomunikacyjną oraz IT.

 • LAN, WAN, Ethernet, sieci bezprzewodowe, projektowanie i budowa sieci światłowodowych.
 • DDI, LTE Backup, VPN, VoIP, IPSec VPN solution, WDM/CWDM/DWDM, routing i switching, SD-WAN.
 • Business Develop BGP, tranzyt ruchu IP, kolokacja urządzeń.
 • Dzierżawa włókien światłowodowych oraz łącz dostępowych realizowanych za pomocą radiolinii, serwis światłowodów, pomiary reflektometryczne.
 • Integracja infrastruktury IT: projektowanie, rozbudowa, modyfikacja, wymiana elementów po zakończeniu wsparcia producenta lub gwarancji.
 • Dystrybucja rozwiązań Cisco, Fortinet, Juniper Networks.

(02)  Cyberbezpieczeństwo

white arrow right
Ikona Cyberbezpieczeństwo

Chroń infrastrukturę telekomunikacyjną przed cyberatakami. Skutecznie i zgodnie z prawem zabezpiecz ważne dane Twojej organizacji.

 • Ochrona, wykrywanie oraz prewencja zagrożeń cybernetycznych.
 • Dedykowane oprogramowanie i specjalistyczne urządzenia.
 • Audyty bezpieczeństwa: organizacyjny, techniczny, RODO.

(03)  Data Center

white arrow right
Ikona Data Center

Przechowuj dane bezpiecznie – dostosuj infrastrukturę serwerową do specyfiki prowadzonej działalności.

 • Posiadamy niezależne 2 Data Center we Wrocławiu, zgodne ze standaryzacją TIER 3. Przechowywane są w nich fizyczne serwery oraz poszczególne elementy infrastruktury IT klientów.

Całość została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić przechowywanym informacjom i systemom bezpieczeństwo, optymalną wydajność oraz ciągłość pracy.

(04)  Szkolenia

white arrow right
Ikona Szkolenia

Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi cyberbezpieczeństwa. Dowiedz się, jak minimalizować zagrożenia w wirtualnym świecie oraz zapobiegać działaniom niepożądanym.

 • Security Awareness firm i instytucji.
 • System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.
 • Wymagania normy ISO 27001:2022.

(05)  Outsourcing IT

white arrow right
Ikona Projekty Indywidualne

Skorzystaj ze wsparcia konsultantów oraz inżynierów ICT Future z ponad 15-letnim doświadczeniem.

 • Audyt zerowy w zakresie opracowania koncepcji metodyki, który opiera się na ocenie dojrzałości systemów informatycznych przedsiębiorstwa wg Modelu Optymalizacji Infrastruktury Microsoft (MIOM). W metodzie tej główny nacisk położono na określenie silnych i słabych punktów infrastruktury IT dot. systemów i procesów automatyzacji zarządzania środowiskiem informatycznym.
 • Dobór rozwiązań, które w największym możliwym stopniu przyczynią się do zmniejszenia kosztów zarządzania środowiskiem IT (w tym: dobór, optymalizacja/konfiguracja, montaż, utylizacja i stałe serwisowanie sprzętu).
 • Maksymalizacja ciągłości działania biznesu Klienta poprzez stały nadzór i wsparcie dla infrastruktury sprzętowej, systemowej i aplikacyjnej stanowiącej podstawę działania systemów biznesowych.
 • Rollout: masowa wymiana sprzętu i oprogramowania.
 • Device as a Service: udostępnianie urządzeń w ramach miesięcznej opłaty.
● ST/02
Zaufali nam
arrow right arrow right
Logo FutureMeds

ICT x FutureMeds

Na szczególną uwagę zasługuje indywidualne podejscie do klienta oraz zachowanie najwyższych standardów technicznych oraz duże doświadczenie w branży
– Marcin Gondek
Dyrektor Finansowy

Logo Capitol

ICT x Teatr Muzyczny Capitol

Zespół ICT Future dobrze wywiązał się ze swej roli, zarówno na etapie prób, jaki i premiery swojego rozwiązania.
– Eugeniusz Dziemidok
Dyrektor Administracyjny

Logo DAWG

ICT x DAWG

Dzięki doświadczeniu inżynierów oraz zaangażowaniu zespołu ICT Future, projekt został zrealizowany sprawnie i terminowo, zapewniając nam infrastrukturę wspierającą realizację naszych celów.
– Michał Rado
Prezes Zarządu

Logo Radio Wrocław

ICT x Radio Wrocław

Zawsze mozemy liczyć na ich profesjonalne wsparcie.
– Jan Gil
Kierownik Działu IT

Logo Synexus

ICT x Synexus

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę ICT Future jako dostawcę rozwiązań informatycznych wysokiej jakości.
– Tomasz Rogalski
Członek Zarządu

Logo More From IT

ICT x MoreFromIT

Nasze środowisko pracy musi być pewne i stabilne. Po wykonaniu odpowiedniego researchu, zbadaniu międzygalaktycznego rynku IT, wybraliśmy załogę ICT Future.
– MoreFromIT

W dziedzinie bezpieczeństwa informacji, za każdym zabezpieczeniem czy sukcesem w ochronie danych kryje się nie tylko technologia, lecz przede wszystkim solidny zespół ludzi, który wspólnie pracuje nad utrzymaniem integralności i bezpieczeństwa systemów.

● ST/03
Manifest
ICT to więcej niż tradycyjne IT, związane wyłącznie z komputerami i oprogramowaniem. Jako ICT Future zapewniamy klientom pełną integrację rozwiązań dotyczących sprzętu, sieci i cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne, płynne rozwijanie biznesu naszych klientów oraz elastyczne dostosowanie stylu funkcjonowania do wymogów współczesnego świata.

Tomasz Bukowski
CEO ICT FUTURE

● ST/04
Wybierz rozwiązania od najlepszych

ICT oznacza technologie informacyjno-telekomunikacyjne, które gromadzą, przetwarzają i przesyłają informacje elektroniczne. To bardziej rozbudowane pojęcie niż tradycyjne IT (technologie informatyczne), związane wyłącznie z komputerami i oprogramowaniem. ICT Future to kompleksowe rozwiązania z zakresu Information&Communication Technologies oraz cyberbezpieczeństwa dla Twojego biznesu. Możesz liczyć na rzetelny audyt, zakup, instalację i konfigurację potrzebnego sprzętu oraz oprogramowania, a także eksperckie wsparcie na każdym etapie.

● ST/05
Co wyróżnia ICT FUTURE?
Praca w ICT Future
Praca w ICT Future

Koncentracja na celu

W centrum uwagi ICT Future zawsze znajduje się biznes klienta: poprawa bezpieczeństwa, zwiększenie komfortu i wzrost efektywności. Analizujemy potrzeby, dobieramy odpowiednie urządzenia i konfigurujemy je tak, by działały w infrastrukturze.

Wielowymiarowa integracja

Dbamy o to, czego nie widać: niezawodne działanie sieci wi-fi, stabilne połączenie z Internetem czy bezpieczne przesyłanie maili z załącznikami. Jesteśmy ekspertami SD-WAN i doradzamy w zakresie usprawnienia komunikacji – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji.

Koncentracja na celu

ICT Future to całościowe spojrzenie na potrzeby i specyfikę działania biznesu. Zapory, programy antywirusowe czy systemy cyberochrony dostosowujemy do specyfiki wyzwań, z jakimi mierzą się nasi klienci. Przewidujemy potencjalne zagrożenia oraz opracowujemy i wdrażamy precyzyjne strategie zaradcze.

Sprawdź, jakich optymalizacji technologii informacyjno-telekomunikacyjnych potrzebuje Twój biznes.

Skontaktuj się z nami
arrow right
● ST/06
Obsługiwane sektory
Budynek instytucji
Instytucje kultury oraz jednostki samorządu terytorialnego
Ludzie w restauracji
Małe i średnie przedsiębiorstwa
Wnętrze gabinetu medycznego
Szpitale, farmacja, poradnie oraz inne jednostki ochrony zdrowia

Specjalizujemy się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań dla biznesu, ośrodków medycznych, przedsiębiorstw komunalnych, jednostek administracyjnych czy instytucji kultury. Dbamy między innymi o bezpieczny przepływ informacji, niezawodny dostęp do sieci internetowej oraz optymalną konfigurację sprzętu. Budujemy także świadomość dot. cyberbezpieczeństwa wśród pracowników.

● ST/07
Odkryj przyszłościowe rozwiązania z ICT FUTURE
Praca w ICT Future

Miejsce, w którym spotyka się wiedza ekspercka i ludzkie podejście.

(01)

Technologie teleinformatyczne dopasowane do potrzeb.

(02)

Definiowanie i minimalizowanie zagrożeń cybernetycznych.

(03)

Ludzkie podejście: wsparcie ekspertów na każdym etapie.