Axence oprogramowanie nvision

Zadbaj o bezpieczeństwo firmy podczas pracy z domu

Axence od ponad 13 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązanie do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT.

 

Oprogramowanie nVision®, zaspokaja kluczowe potrzeby administratorów i oficerów bezpieczeństwa IT w zakresie: monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Oprogramowanie pozwala optymalizować koszty obsługi infrastruktury informatycznej, niezależnie od jej wielkości.

 

Funkcjonalności oprogramowania nVision polecanego przez ICT Future jako Złotego Partnera:

  1. Moduł Network monitorowanie urządzeń pojawiających się i działających w sieci oraz informowanie o możliwości wystąpienia potencjalnej awarii w sieci.
  2. Moduł Inventory tworzenie pełnej listy zainstalowanego oprogramowania, zarządzanie licencjami, ewidencjonowanie środków trwałych oraz automatyzacja inwentaryzacji komputerów.
  3. Moduł Users zapobieganie problemom z bezpieczeństwem firmowych danych, monitorowanie wydajności pracowników i zwiększanie ich efektywność w pracy.
  4. Moduł Helpdesk zarządzanie zgłoszeniami pracowników i odpowiadanie na nie w łatwy sposób oraz udzielanie pracownikom zdalnej pomocy.
  5. Moduł Dataguard zwiększanie poziomu bezpieczeństwa w organizacji poprzez ochronę danych przed wyciekiem i zainfekowaniem sieci z pendrive’ów oraz definiowanie polityk bezpieczeństwa podłączanych nośników.
  6. Moduł Smarttime identyfikacja aktywności pracowników i zespołów, optymalizacja efektywności pracy w kluczowych obszarach.

 

 

Axence

ICT FUTURE SP. Z O.O.

Siedziba firmy:
ul. Wrocławska 29
55-040 Bielany Wrocławskie
NIP: 8961551455

Biuro:
triQube – Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Januszowicka 5
53-135 Wrocław
biuro@ictfuture.pl
tel. 71 721 53 00, +48 665 77 40 40

 

Zasady dotyczące plików cookie.

NOC- ICT (Network Operation Center – ICT):
noc-ict@ictfuture.pl
tel. +48 665 67 40 40

Dział handlowy:
handlowy@ictfuture.pl

facebook